WB-RS485-24HP-A
Datawave WirelessDatawave Wireless
WB-RS485-24HP-A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Datawave Wireless
Περιγραφή προϊόντος 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE RS4
Φύλλα δεδομένων: WB-RS485-24HP-A.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 964 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 964 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WB-RS485-24HP-A Κατασκευαστής Datawave Wireless
Περιγραφή 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE RS4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 964 pcs Φύλλο δεδομένων WB-RS485-24HP-A.pdf
Τάσης - Προμήθεια 7 V ~ 30 V Σειρά -
ευαισθησία -101dBm Ισχύς - εξόδου 63mW
Αλλα ονόματα 1857-1015 Διαφοροποίηση ή πρωτόκολλο ISM
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks διασύνδεση RS-485
Λειτουργία Transceiver Συχνότητα 2.4GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή RF Transceiver 2.4GHz ISM RS-485 115.2kbps