WB-RS232-24HP-A
Datawave WirelessDatawave Wireless
WB-RS232-24HP-A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Datawave Wireless
Περιγραφή προϊόντος 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE DB9
Φύλλα δεδομένων: WB-RS232-24HP-A.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 905 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 905 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WB-RS232-24HP-A Κατασκευαστής Datawave Wireless
Περιγραφή 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE DB9 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 905 pcs Φύλλο δεδομένων WB-RS232-24HP-A.pdf
Τάσης - Προμήθεια 7 V ~ 30 V Σειρά -
ευαισθησία -101dBm Ισχύς - εξόδου 63mW
Αλλα ονόματα 1857-1012 Διαφοροποίηση ή πρωτόκολλο 802.15.4
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks διασύνδεση RS-232
Λειτουργία Transceiver Συχνότητα 2.4GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή RF Transceiver 2.4GHz 802.15.4 RS-232 115.2kbps
Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) 115.2kbps εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
WB-RS485-09SX-A
WB-RS485-09SX-A
Περιγραφή: 900 MHZ 1W POWER WIRELESS BRIDGE
Σε απόθεμα: 422 pcs
Κατεβάστε: WB-RS485-09SX-A.pdf
RFQ
WB-EDM-IMX6S-10PACK
WB-EDM-IMX6S-10PACK
Κατασκευαστές: Wandboard
Περιγραφή: MOD MULTIMEDIA PROC I.MX6 10PK
Σε απόθεμα: 173 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
WB-IMX6Q-BW
WB-IMX6Q-BW
Κατασκευαστές: Wandboard
Περιγραφή: WB-IMX6Q-BW KIT
Σε απόθεμα: 540 pcs
Κατεβάστε:
WB-IMX6S
WB-IMX6S
Σε απόθεμα: 1069 pcs
WB-RS485-24HP-A
WB-RS485-24HP-A
Περιγραφή: 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE RS4
Σε απόθεμα: 964 pcs
Κατεβάστε: WB-RS485-24HP-A.pdf
WB-USB-24HP-A
WB-USB-24HP-A
Περιγραφή: 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE WIT