RNX1008M00JKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX1008M00JKLB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 8M OHM 5% 2.5W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNX1008M00JKLB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
260 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNX1008M00JKLB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 8M OHM 5% 2.5W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17762 pcs Φύλλο δεδομένων RNX1008M00JKLB.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Σειρά RNX Λειτουργία του πίνακα 8 MOhms
Ισχύς (Watts) 2.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C
Λεπτομερής περιγραφή 8 MOhms ±5% 2.5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film