RNX10089M0DHWF
Dale / VishayDale / Vishay
RNX10089M0DHWF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 89M OHM 0.5% 2.5W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNX10089M0DHWF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNX10089M0DHWF Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 89M OHM 0.5% 2.5W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13787 pcs Φύλλο δεδομένων RNX10089M0DHWF.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Σειρά RNX Λειτουργία του πίνακα 89 MOhms
Ισχύς (Watts) 2.5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C
Λεπτομερής περιγραφή 89 MOhms ±0.5% 2.5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film