RCP0603B11R0JEB
Vishay DaleVishay Dale
RCP0603B11R0JEB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 11 OHM 5% 3.9W 0603
Φύλλα δεδομένων: RCP0603B11R0JEB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCP0603B11R0JEB Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES SMD 11 OHM 5% 3.9W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81746 pcs Φύλλο δεδομένων RCP0603B11R0JEB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 3.9W
Τάσης - Ανάλυση 0603 Πάχος (Max) ±150ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Σειρά RCP
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RCP0603B11R0JEB
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.023" (0.58mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 11 Ohm ±5% 3.9W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή RES SMD 11 OHM 5% 3.9W 0603