RCP0603B11R0GS6
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0603B11R0GS6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 11 OHM 2% 1.5W 0603
Φύλλα δεδομένων: RCP0603B11R0GS6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCP0603B11R0GS6 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 11 OHM 2% 1.5W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23846 pcs Φύλλο δεδομένων RCP0603B11R0GS6.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Σειρά RCP Λειτουργία του πίνακα 11 Ohms
Ισχύς (Watts) 1.5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.023" (0.58mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 11 Ohms ±2% 1.5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film