MDP160310K0FE04
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16DIP
Φύλλα δεδομένων: MDP160310K0FE04.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDP160310K0FE04 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24696 pcs Φύλλο δεδομένων MDP160310K0FE04.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-DIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm)
Σειρά MDP Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 10k
Ισχύς ανά στοιχείο 250mW Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP (0.300", 7.62mm) Αλλα ονόματα MDP10KE
MDP160310K0FE04-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 8
Αριθμός Pins 16 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.155" (3.94mm)
Λεπτομερής περιγραφή 10k Ohm ±1% 250mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-DIP (0.300", 7.62mm) κύκλωμα Τύπος Isolated