MDP16014K70GE04
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16DIP
Φύλλα δεδομένων: MDP16014K70GE04.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDP16014K70GE04 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31373 pcs Φύλλο δεδομένων MDP16014K70GE04.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-DIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm)
Σειρά MDP Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 4.7k
Ισχύς ανά στοιχείο 125mW Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP (0.300", 7.62mm) Αλλα ονόματα MDP16014K70GE04-ND
MDP4.7KD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 15
Αριθμός Pins 16 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.155" (3.94mm)
Λεπτομερής περιγραφή 4.7k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-DIP (0.300", 7.62mm) κύκλωμα Τύπος Bussed