IMC1210ER221J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210ER221J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 50MA 21 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IMC1210ER221J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IMC1210ER221J
Αριθμός εξαρτήματος IMC1210ER221J Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 220UH 50MA 21 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 132030 pcs Φύλλο δεδομένων IMC1210ER221J.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IMC-1210
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 15 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz
Επαγωγή 220µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 6MHz Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Wirewound Inductor 50mA 21 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 21 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 50mA