IMC1210ER1R5K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210ER1R5K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 370MA 850 MOHM
Φύλλα δεδομένων: IMC1210ER1R5K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IMC1210ER1R5K
Αριθμός εξαρτήματος IMC1210ER1R5K Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 370MA 850 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 213410 pcs Φύλλο δεδομένων IMC1210ER1R5K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IMC-1210
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα 541-1578-2
IMC1210ER1R5K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 85MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 850 mOhm Max 1210 (3225 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 850 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 370mA Τρέχουσες - Κορεσμός -