IMC0805ER18NJ01
Dale / VishayDale / Vishay
IMC0805ER18NJ01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18NH 600MA 80 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IMC0805ER18NJ01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IMC0805ER18NJ01 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 18NH 600MA 80 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 684900 pcs Φύλλο δεδομένων IMC0805ER18NJ01.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IMC-0805-01
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 60 @ 500MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 250MHz Επαγωγή 18nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.4GHz
Λεπτομερής περιγραφή 18nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 80 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 80 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 600mA Τρέχουσες - Κορεσμός -