IMC0805ER100J01
Dale / VishayDale / Vishay
IMC0805ER100J01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 80MA 5 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IMC0805ER100J01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IMC0805ER100J01 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 10UH 80MA 5 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 436879 pcs Φύλλο δεδομένων IMC0805ER100J01.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IMC-0805-01
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 10 @ 2.52MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 541-2612-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 5 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 5 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 80mA