IMC0402ER3N6C01
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.6NH 840MA 66 MOHM
Φύλλα δεδομένων: IMC0402ER3N6C01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IMC0402ER3N6C01 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 3.6NH 840MA 66 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 413280 pcs Φύλλο δεδομένων IMC0402ER3N6C01.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±0.2nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IMC-0402-01
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 250MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 250MHz Επαγωγή 3.6nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 6GHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.6nH Unshielded Wirewound Inductor 840mA 66 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 66 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 840mA Τρέχουσες - Κορεσμός -