IMC0402ER39NJ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 39NH 150MA 1.7 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IMC0402ER39NJ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IMC0402ER39NJ
Αριθμός εξαρτήματος IMC0402ER39NJ Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 39NH 150MA 1.7 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5698 pcs Φύλλο δεδομένων IMC0402ER39NJ.pdf
Τύπος - Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IMC-0402
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 18 @ 800MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 39nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.8GHz Λεπτομερής περιγραφή 39nH Unshielded Inductor 150mA 1.7 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 1.7 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA