ILBB1806ER151V
Dale / VishayDale / Vishay
ILBB1806ER151V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 150 OHM 1806 1LN
Φύλλα δεδομένων: ILBB1806ER151V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ILBB1806ER151V Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FERRITE BEAD 150 OHM 1806 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1535326 pcs Φύλλο δεδομένων ILBB1806ER151V.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Σειρά ILBB-1806
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1806 (4516 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 150 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.071" (1.80mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 500 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 200mA