ILBB0805ES601V
Dale / VishayDale / Vishay
ILBB0805ES601V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Φύλλα δεδομένων: ILBB0805ES601V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
16000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ILBB0805ES601V Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3577588 pcs Φύλλο δεδομένων ILBB0805ES601V.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά ILBB-0805
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 600 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.043" (1.10mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 300 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 200mA