IHSM5832ER2R7L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM5832ER2R7L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7UH 8.4A 17 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IHSM5832ER2R7L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM5832ER2R7L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 8.4A 17 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46052 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM5832ER2R7L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IHSM-5832
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 2.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.285" (7.24mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Unshielded Inductor 8.4A 17 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 17 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 8.4A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.7A