IHSM5832ER2R2L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM5832ER2R2L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IHSM5832ER2R2L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM5832ER2R2L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34691 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM5832ER2R2L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IHSM-5832
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 541-1562-2
IHSM5832ER2R2L-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.285" (7.24mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Inductor 8.5A 15 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 15 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 8.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 4A