IDC5020ER680M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IDC5020ER680M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IDC5020ER680M
Αριθμός εξαρτήματος IDC5020ER680M Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 136881 pcs Φύλλο δεδομένων IDC5020ER680M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 68µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.205" (5.21mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 200 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 200 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.4A