IDC5020ER4R7M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IDC5020ER4R7M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IDC5020ER4R7M
Αριθμός εξαρτήματος IDC5020ER4R7M Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 136878 pcs Φύλλο δεδομένων IDC5020ER4R7M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.205" (5.21mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 4.8A 18 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 18 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.8A Τρέχουσες - Κορεσμός 5.4A