IDC5020ER102M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1MH 300MA 3 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IDC5020ER102M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IDC5020ER102M
Αριθμός εξαρτήματος IDC5020ER102M Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 1MH 300MA 3 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 132149 pcs Φύλλο δεδομένων IDC5020ER102M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.205" (5.21mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1mH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 3 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA Τρέχουσες - Κορεσμός 300mA