IDC2512ER680M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 68UH 400MA 860 MOHM
Φύλλα δεδομένων: IDC2512ER680M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IDC2512ER680M
Αριθμός εξαρτήματος IDC2512ER680M Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 68UH 400MA 860 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 128742 pcs Φύλλο δεδομένων IDC2512ER680M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IDC-2512
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 68µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.115" (2.92mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 860 mOhm Max 2512 (6432 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 860 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA Τρέχουσες - Κορεσμός 400mA