CSC09A01220KGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09A01220KGPA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 8 RES 220K OHM 9SIP
Φύλλα δεδομένων: CSC09A01220KGPA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSC09A01220KGPA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 220K OHM 9SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 83871 pcs Φύλλο δεδομένων CSC09A01220KGPA.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 9-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Σειρά CSC Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±50 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 220k
Ισχύς ανά στοιχείο 200mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 9-SIP Αλλα ονόματα CSC220KX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 8
Αριθμός Pins 9 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 35 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.195" (4.95mm)
Λεπτομερής περιγραφή 220k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP κύκλωμα Τύπος Bussed