CSC09A011K50GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09A011K50GPA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 9SIP
Φύλλα δεδομένων: CSC09A011K50GPA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSC09A011K50GPA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 9SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 96172 pcs Φύλλο δεδομένων CSC09A011K50GPA.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 9-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Σειρά CSC Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±50 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 1.5k
Ισχύς ανά στοιχείο 200mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 9-SIP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 8 Αριθμός Pins 9
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.195" (4.95mm) Λεπτομερής περιγραφή 1.5k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP