CPL05R0900FB143
Dale / VishayDale / Vishay
CPL05R0900FB143 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.09 OHM 5W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CPL05R0900FB143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPL05R0900FB143 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.09 OHM 5W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 13740 pcs Φύλλο δεδομένων CPL05R0900FB143.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Σειρά CPL Λειτουργία του πίνακα 90 mOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 90 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CPL05R0900FE31
CPL05R0900FE31
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Σε απόθεμα: 53497 pcs
Κατεβάστε: CPL05R0900FE31.pdf
RFQ
CPL05R0900FB14
CPL05R0900FB14