CPL05R0800JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPL05R0800JE14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.08 OHM 5W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CPL05R0800JE14.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPL05R0800JE14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.08 OHM 5W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13723 pcs Φύλλο δεδομένων CPL05R0800JE14.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Σειρά CPL Λειτουργία του πίνακα 80 mOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 80 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound