2671/16WH-1000
DaburnDaburn
2671/16WH-1000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 1000'
Φύλλα δεδομένων: 2671/16WH-1000.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 43 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 43 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2671/16WH-1000 Κατασκευαστής Daburn
Διαθέσιμη ποσότητα 43 pcs Φύλλο δεδομένων 2671/16WH-1000.pdf
Gauge Wire 16 AWG Τάση 300V
Σειρά - Ακροαματικότητα UL Style 1692/1568
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 1000.0' (304.8m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα White Jacket (μόνωση) Πάχος 0.015" (0.38mm)
Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.096" (2.44mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 16 AWG Hook-Up Wire 665/44 White 300V 1000.0' (304.8m)