2671/16ULPRWH-1000
DaburnDaburn
Daburn
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP 16AWG 300V WHITE 1000'
Φύλλα δεδομένων: 2671/16ULPRWH-1000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2671/16ULPRWH-1000 Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή HOOK-UP 16AWG 300V WHITE 1000' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5674 pcs Φύλλο δεδομένων 2671/16ULPRWH-1000.pdf
Gauge Wire 16 AWG Τάση 300V
Σειρά - Μήκος 1000.0' (304.8m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μπουφάν χρώμα White
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 16 AWG Hook-Up Wire White 300V 1000.0' (304.8m)
μαέστρος Υλικό Copper, Bare Τύπος καλωδίου Hook-Up
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
26709
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: SCREWDRIVER TORX T9 5.71"
Σε απόθεμα: 18159 pcs
Κατεβάστε: 26709.pdf
RFQ
26708
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: SCREWDRIVER TORX T8 4.7"