2215/16YL-100
DaburnDaburn
2215/16YL-100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 16AWG YELLOW 100'
Φύλλα δεδομένων: 2215/16YL-100.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2215/16YL-100
Αριθμός εξαρτήματος 2215/16YL-100 Κατασκευαστής Daburn
Διαθέσιμη ποσότητα 1652 pcs Φύλλο δεδομένων 2215/16YL-100.pdf
Gauge Wire 16 AWG Τάση 1000V
Σειρά MIL-W-16878 Type C Ακροαματικότητα UL Style 1430
Αλλα ονόματα 2215/16 YL-100 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 100.0' (30.5m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα Yellow Jacket (μόνωση) Πάχος 0.016" (0.41mm)
Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.093" (2.36mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 16 AWG Hook-Up Wire 19/29 Yellow 1000V 100.0' (30.5m)