2215/16WH-1000
DaburnDaburn
2215/16WH-1000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 1000'
Φύλλα δεδομένων: 2215/16WH-1000.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 359 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 359 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2215/16WH-1000 Κατασκευαστής Daburn
Διαθέσιμη ποσότητα 359 pcs Φύλλο δεδομένων 2215/16WH-1000.pdf
Gauge Wire 16 AWG Τάση 1000V
Σειρά MIL-W-16878 Type C Ακροαματικότητα UL Style 1430
Αλλα ονόματα 2215/16 WH-1000 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 1000.0' (304.8m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα White Jacket (μόνωση) Πάχος 0.016" (0.41mm)
Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.093" (2.36mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 16 AWG Hook-Up Wire 19/29 White 1000V 1000.0' (304.8m)