2201/22YL-1000
DaburnDaburn
2201/22YL-1000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW 1000'
Φύλλα δεδομένων: 2201/22YL-1000.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 551 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 551 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2201/22YL-1000 Κατασκευαστής Daburn
Διαθέσιμη ποσότητα 551 pcs Φύλλο δεδομένων 2201/22YL-1000.pdf
Gauge Wire 22 AWG Τάση 600V
Σειρά MIL-W-16878 Type B Ακροαματικότητα UL Style 1429
Αλλα ονόματα 2201/22 YL-1000 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 1000.0' (304.8m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα Yellow Jacket (μόνωση) Πάχος 0.010" (0.25mm)
Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.051" (1.30mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 22 AWG Hook-Up Wire 19/34 Yellow 600V 1000.0' (304.8m)