2201/22WH-100
DaburnDaburn
2201/22WH-100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 100'
Φύλλα δεδομένων: 2201/22WH-100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2201/22WH-100
Αριθμός εξαρτήματος 2201/22WH-100 Κατασκευαστής Daburn
Διαθέσιμη ποσότητα 3452 pcs Φύλλο δεδομένων 2201/22WH-100.pdf
Gauge Wire 22 AWG Τάση 600V
Σειρά MIL-W-16878 Type B Ακροαματικότητα UL Style 1429
Αλλα ονόματα 2201/22 WH-100 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 100.0' (30.5m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα White Jacket (μόνωση) Πάχος 0.010" (0.25mm)
Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.051" (1.30mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 22 AWG Hook-Up Wire 19/34 White 600V 100.0' (30.5m)