STK22C48-SF45TR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC NVSRAM 16K PARALLEL 28SOIC
Φύλλα δεδομένων: STK22C48-SF45TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STK22C48-SF45TR Κατασκευαστής Cypress Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4366 pcs Φύλλο δεδομένων STK22C48-SF45TR.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 45ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)