STK22C48-SF45ITR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC NVSRAM 16K PARALLEL 28SOIC
Φύλλα δεδομένων: STK22C48-SF45ITR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STK22C48-SF45ITR Κατασκευαστής Cypress Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5112 pcs Φύλλο δεδομένων STK22C48-SF45ITR.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 45ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)