F3600T600
Curtis IndustriesCurtis Industries
Curtis Industries
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: F3600T600
Περιγραφή προϊόντος LINE FILTER 600VAC 600A CHASS
Φύλλα δεδομένων: F3600T600.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 36 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 36 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F3600T600
Αριθμός εξαρτήματος F3600T600 Κατασκευαστής Curtis Industries
Περιγραφή LINE FILTER 600VAC 600A CHASS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36 pcs Φύλλο δεδομένων F3600T600.pdf
Τάση - Ονομαστική DC - Τάση - Ονομαστική AC 600V
Στυλ λήξης Terminal Block Σειρά F3600
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή -
Συχνότητα - Λειτουργία 50/60Hz Τύπος φίλτρου Three Phase (Wye)
Ρεύμα 600A Διαμόρφωση Two Stage