F3600T016
Curtis IndustriesCurtis Industries
F3600T016 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: F3600T016
Κατασκευαστής / Μάρκα: Curtis Industries
Περιγραφή προϊόντος LINE FILTER 600VAC 16A CHASS MNT
Φύλλα δεδομένων: F3600T016.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 518 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 518 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F3600T016
Αριθμός εξαρτήματος F3600T016 Κατασκευαστής Curtis Industries
Περιγραφή LINE FILTER 600VAC 16A CHASS MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 518 pcs Φύλλο δεδομένων F3600T016.pdf
Τάση - Ονομαστική DC - Τάση - Ονομαστική AC 600V
Στυλ λήξης Terminal Block Σειρά F3600
Αλλα ονόματα 364-1129 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή -
Συχνότητα - Λειτουργία 50/60Hz Τύπος φίλτρου Three Phase (Wye)
Ρεύμα 16A Διαμόρφωση Two Stage