35MPST-EX
Curtis IndustriesCurtis Industries
35MPST-EX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 35MPST-EX
Κατασκευαστής / Μάρκα: Curtis Industries
Περιγραφή προϊόντος ADAPTER PLUG 2 PIN TO PLUG .35
Φύλλα δεδομένων: 35MPST-EX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 35MPST-EX
Αριθμός εξαρτήματος 35MPST-EX Κατασκευαστής Curtis Industries
Διαθέσιμη ποσότητα 72636 pcs Φύλλο δεδομένων 35MPST-EX.pdf
Σειρά - Αλλα ονόματα 173-35MPST-EX
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
αξεσουάρ Τύπος Adapter Plug
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
35MS510MEFC5X5
35MS510MEFC5X5
Κατασκευαστές: Rubycon
Περιγραφή: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL