35MM-35MM-25-8815
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 35MMX35MM W/ADH 1=25PK
Φύλλα δεδομένων: 35MM-35MM-25-8815.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 35MM-35MM-25-8815 Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 2392 pcs Φύλλο δεδομένων 35MM-35MM-25-8815.pdf
Χρήση - Τύπος Transfer Tape
Πάχος 0.0148" (0.375mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 0.6 W/m-K Σχήμα Square
Σειρά 8815 Περίγραμμα 35.00mm x 35.00mm
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Acrylic
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad White 35.00mm x 35.00mm Square Adhesive - Both Sides Χρώμα White