CT10-1030-G4
Coto TechnologyCoto Technology
CT10-1030-G4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Coto Technology
Περιγραφή προϊόντος SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V
Φύλλα δεδομένων: 1.CT10-1030-G4.pdf2.CT10-1030-G4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CT10-1030-G4
Αριθμός εξαρτήματος CT10-1030-G4 Κατασκευαστής Coto Technology
Περιγραφή SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91469 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CT10-1030-G4.pdf2.CT10-1030-G4.pdf
Τάση - εναλλαγή DC 200V Τάση - εναλλαγή AC 140V
Τύπος Molded Body Στυλ λήξης Gull Wing
Μέγεθος - Σώμα 0.505" L x 0.090" W x 0.095" H (12.83mm x 2.29mm x 2.41mm) Σειρά CT10
Εύρος έκδοσης - Ισχύς - Ονομαστική 10W
Συσκευασία Original-Reel® Αλλα ονόματα 306-1295-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Λειτουργία εύρους 10 ~ 30AT
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 34 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.770" (19.56mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.100" (2.54mm)
Λεπτομερής περιγραφή Molded Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 30AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 140V Surface Mount Τρέχουσα - Εναλλαγή 500mA (AC/DC)
Τρέχουσα - Μεταφορά 500mA (DC) Κύκλωμα SPST-NO