CT10-1025-G1
Coto TechnologyCoto Technology
CT10-1025-G1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Coto Technology
Περιγραφή προϊόντος SWITCH REED SPST-NO 250MA 100V
Φύλλα δεδομένων: 1.CT10-1025-G1.pdf2.CT10-1025-G1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CT10-1025-G1
Αριθμός εξαρτήματος CT10-1025-G1 Κατασκευαστής Coto Technology
Περιγραφή SWITCH REED SPST-NO 250MA 100V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106765 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CT10-1025-G1.pdf2.CT10-1025-G1.pdf
Τάση - εναλλαγή DC 200V Τάση - εναλλαγή AC 140V
Τύπος Molded Body Στυλ λήξης Gull Wing
Μέγεθος - Σώμα 0.458" L x 0.095" W x 0.115" H (11.63mm x 2.41mm x 2.92mm) Σειρά CT10
Εύρος έκδοσης - Ισχύς - Ονομαστική 10W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 306-1428-2
CT10-1025-G1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Λειτουργία εύρους 10 ~ 25AT
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 34 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.640" (16.26mm)
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.115" (2.92mm) Λεπτομερής περιγραφή Molded Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 25AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 140V Surface Mount
Τρέχουσα - Εναλλαγή 500mA (AC/DC) Τρέχουσα - Μεταφορά 500mA (DC)