PMA15F-24-J1
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.PMA15F-24-J1.pdf2.PMA15F-24-J1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PMA15F-24-J1
Αριθμός εξαρτήματος PMA15F-24-J1 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1634 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PMA15F-24-J1.pdf2.PMA15F-24-J1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Σειρά PM Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 79%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 700mA 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA