PMA15F-15-T1N
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 15V
Φύλλα δεδομένων: 1.PMA15F-15-T1N.pdf2.PMA15F-15-T1N.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PMA15F-15-T1N
Αριθμός εξαρτήματος PMA15F-15-T1N Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1514 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PMA15F-15-T1N.pdf2.PMA15F-15-T1N.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Σειρά PM Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 79% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A εγκρίσεις CE, cURus, TUV
εφαρμογές Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PMA15F-15-N
PMA15F-15-N
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 1782 pcs
Κατεβάστε: PMA15F-15-N.pdf
RFQ
PMA15F-15-J1N
PMA15F-15-J1N
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 1368 pcs
Κατεβάστε: PMA15F-15-J1N.pdf
RFQ
PMA15F-15
PMA15F-15
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V