PJA300F-24-F4
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 300W
Φύλλα δεδομένων: PJA300F-24-F4.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 797 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 797 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PJA300F-24-F4
Αριθμός εξαρτήματος PJA300F-24-F4 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 797 pcs Φύλλο δεδομένων PJA300F-24-F4.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Σειρά PJA Ισχύς (Watts) 300W
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
Αποδοτικότητα 86% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12.5A εγκρίσεις CE, cURus