PJA300F-15-G
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 15V 300W
Φύλλα δεδομένων: PJA300F-15-G.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 838 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 838 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PJA300F-15-G
Αριθμός εξαρτήματος PJA300F-15-G Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 838 pcs Φύλλο δεδομένων PJA300F-15-G.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Σειρά PJA Ισχύς (Watts) 300W
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
Αποδοτικότητα 84% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 20A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A εγκρίσεις CE, cURus