LGA240A-24-SN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LGA240A-24-SN.pdf2.LGA240A-24-SN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 972 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 972 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LGA240A-24-SN
Αριθμός εξαρτήματος LGA240A-24-SN Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 972 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LGA240A-24-SN.pdf2.LGA240A-24-SN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 132 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.09" L x 3.31" W x 1.91" H (180.1mm x 84.1mm x 48.5mm)
Σειρά LG Αλλα ονόματα 1776-2463
LGA240A-24-SN-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 86.5% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 132 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A εγκρίσεις CE, cURus, TUV
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LGA240A-24-HSTY
LGA240A-24-HSTY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 733 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-HSTY.pdf
RFQ
LGA240A-24-SNTY
LGA240A-24-SNTY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 666 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-SNTY.pdf
RFQ
LGA240A-24-J1Y
LGA240A-24-J1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 864 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-J1Y.pdf
LGA240A-24-J1
LGA240A-24-J1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 790 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-J1.pdf
LGA240A-24-SNJ1
LGA240A-24-SNJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 766 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-SNJ1.pdf
LGA240A-24-SNT
LGA240A-24-SNT
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 752 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-SNT.pdf
LGA240A-24-SNY
LGA240A-24-SNY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 1020 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-SNY.pdf
LGA240A-24-HST
LGA240A-24-HST
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 763 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-HST.pdf
LGA240A-24-SNJ1Y
LGA240A-24-SNJ1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 806 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-SNJ1Y.pdf
LGA240A-24-T
LGA240A-24-T
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 975 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-T.pdf
LGA240A-24-S
LGA240A-24-S
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 864 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-S.pdf
LGA240A-24-SJ1
LGA240A-24-SJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 762 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-SJ1.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών