LGA240A-24-S
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LGA240A-24-S.pdf2.LGA240A-24-S.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 864 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 864 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LGA240A-24-S
Αριθμός εξαρτήματος LGA240A-24-S Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 864 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LGA240A-24-S.pdf2.LGA240A-24-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 132 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 7.09" L x 3.31" W x 1.91" H (180.1mm x 84.1mm x 48.5mm)
Σειρά LG Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 86.5%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 132 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LGA240A-24-J1
LGA240A-24-J1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 790 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-J1.pdf
RFQ
LGA240A-24-J1Y
LGA240A-24-J1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 864 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-J1Y.pdf
RFQ
LGA240A-24-SNTY
LGA240A-24-SNTY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 666 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-SNTY.pdf
LGA240A-24-SNJ1Y
LGA240A-24-SNJ1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V