LGA240A-24-HSN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LGA240A-24-HSN.pdf2.LGA240A-24-HSN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 811 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 811 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LGA240A-24-HSN Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 811 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LGA240A-24-HSN.pdf2.LGA240A-24-HSN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 132 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.09" L x 3.31" W x 1.91" H (180.1mm x 84.1mm x 48.5mm)
Σειρά LG Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 86.5%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 132 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A