LGA240A-24-H
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LGA240A-24-H.pdf2.LGA240A-24-H.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 949 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LGA240A-24-H
Αριθμός εξαρτήματος LGA240A-24-H Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 949 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LGA240A-24-H.pdf2.LGA240A-24-H.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 132 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 7.09" L x 3.31" W x 1.91" H (180.1mm x 84.1mm x 48.5mm)
Σειρά LG Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 86.5%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 132 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LGA240A-24-HSJ1
LGA240A-24-HSJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 871 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-HSJ1.pdf
RFQ
LGA20C-EVAL-KIT
LGA20C-EVAL-KIT
Κατασκευαστές: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Σε απόθεμα: 893 pcs
Κατεβάστε: LGA20C-EVAL-KIT.pdf
RFQ
LGA240A-24-HSN
LGA240A-24-HSN
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 811 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-HSN.pdf
LGA240A-24-HJ1Y
LGA240A-24-HJ1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 874 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-HJ1Y.pdf
LGA240A-24-GJ1
LGA240A-24-GJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 812 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-GJ1.pdf
LGA240A-24-HJ1
LGA240A-24-HJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 857 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-HJ1.pdf
LGA240A-24-HSNJ1
LGA240A-24-HSNJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 696 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-HSNJ1.pdf
LGA240A-24-C
LGA240A-24-C
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 714 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-C.pdf
LGA20C-01SADJJ
LGA20C-01SADJJ
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 0.59-5.1V 100W
Σε απόθεμα: 4172 pcs
Κατεβάστε: LGA20C-01SADJJ.pdf
LGA240A-24
LGA240A-24
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 1052 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24.pdf
LGA240A-24-G
LGA240A-24-G
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 850 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-G.pdf
LGA240A-24-HSJ1Y
LGA240A-24-HSJ1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 717 pcs
Κατεβάστε: LGA240A-24-HSJ1Y.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών