GHA500F-12-SNF
CoselCosel
GHA500F-12-SNF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος 3X5C SWITCHING POWER SUPPLIES 45
Φύλλα δεδομένων: GHA500F-12-SNF.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 290 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 290 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GHA500F-12-SNF Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 290 pcs Φύλλο δεδομένων GHA500F-12-SNF.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Σειρά GHA Ισχύς (Watts) 450W
Αλλα ονόματα 1776-1237 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 89% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 37.5A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 37.5A εγκρίσεις CE, cURus, DEMKO