GHA300F-48-T3
CoselCosel
GHA300F-48-T3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC PS (OPEN FRAME)
Φύλλα δεδομένων: GHA300F-48-T3.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 482 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 482 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GHA300F-48-T3
Αριθμός εξαρτήματος GHA300F-48-T3 Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 482 pcs Φύλλο δεδομένων GHA300F-48-T3.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Σειρά GHA Ισχύς (Watts) 100W (300W Forced Air)
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 91%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A